Kup Xenical bez recepty

Xenical

  •   Kupuj leki online
  •   Uzyskaj receptę lekarską potwierdzoną przez lekarzy
  •   Zyskaj 24-godzinną dostawę do domu

Czym jest Xenical i jak działa?

Otyłość leczy się za pomocą leku Xenical (Orlistat 120mg). Xenical działa poprzez zatrzymanie organizmu od wchłaniania tłuszczu z diety. Zakup Xenical online w Polsce może pomóc Ci schudnąć szybciej poprzez zmniejszenie ilości tłuszczu, który wchłaniasz.

Target

Przez pierwsze trzy miesiące po rozpoczęciu stosowania leku Xenical, otrzymasz cel redukcji masy ciała. Ten cel to 5% masy ciała. Nadal będzie można kupić Xenical w Polsce bez recepty jeśli stracisz 5% swojej masy ciała. Lek Xenical jest dostępny u farmaceutów przez okres do dwóch lat.

Należy podać farmaceucie swoją aktualną wagę za każdym razem, gdy przepisywany jest lek Xenical. Jeśli Twoja waga wzrośnie w ciągu najbliższych trzech miesięcy, powinieneś przestać kupować Xenical w Polsce. Jeśli stracisz wystarczająco dużo wagi, aby przynieść swój BMI poniżej 28, nie będziesz już mógł kupić Xenical.

Niektórym osobom stosującym Xenical nie udaje się schudnąć. Tych ludzi nie należy zniechęcać. Mogą wziąć sześciomiesięczny sabat i spróbować ponownie później, lub mogą skonsultować się z lekarzem lub centrum utraty wagi. Utrata wagi, jak wiele innych trudnych celów, wymaga wytrwałości i determinacji, więc nie poddawaj się.

Jak je brać?

Każdy duży posiłek zawierający tłuszcz powinien zawierać jedną tabletkę Xenical przyjmowaną doustnie z napojem. Oprócz diety niskokalorycznej, należy przyjmować Xenical do trzech razy dziennie. Twoja zrównoważona dieta nie powinna zawierać więcej niż około 30% kalorii tłuszczowych za każdym razem, gdy bierzesz Xenical.

Twoje dzienne spożycie tłuszczu, węglowodanów i białka powinno być równomiernie rozłożone na trzy główne posiłki. Xenical można przyjmować o dowolnej porze dnia lub do jednej godziny po posiłku. Można pominąć dawkę leku Xenical w przypadku pominięcia posiłku lub sporadycznego spożywania posiłku o niskiej zawartości tłuszczu.

Nie udowodniono, że przyjmowanie więcej niż 120 mg trzy razy dziennie pomaga w utracie wagi. Należy dążyć do przestrzegania zrównoważonego planu żywieniowego, który zawiera nie więcej niż 30% tłuszczu w dziennym spożyciu kalorii. Przestrzeganie tego planu diety pomoże Ci schudnąć, jednocześnie zmniejszając niektóre z potencjalnych żołądkowo-jelitowych skutków ubocznych Xenical.

Ponieważ Xenical hamuje wchłanianie niektórych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, należy przyjmować codziennie multiwitaminę zawierającą witaminy A, D, E i K, a także beta-karoten, co najmniej 2 godziny przed lub po przyjęciu Xenicalu, na przykład w porze snu.

Skuteczność

Xenical został gruntownie przebadany. W badaniach klinicznych prawie dwa razy więcej pacjentów, którzy otrzymali Xenical, straciło 10% lub więcej masy ciała w ciągu jednego roku, w porównaniu z tymi, którzy otrzymali tylko zdrową dietę.

Konsekwencje

Najczęstsze działania niepożądane leku Xenical to:

  • gaz z oleistym wypływem oleisty wypływ z odbytu
  • desperacka potrzeba pójścia do toalety
  • oleiste lub tłuste stolce
  • zwiększona częstotliwość wypróżnień
  • niemożność kontrolowania wypróżnień.
Alternatywy

Leki na receptę na odchudzanie są ogólnie podzielone na dwie kategorie. Niektóre leki zawierają substancje hamujące apetyt. Xenical to lek na odchudzanie, który działa poprzez zapobieganie około jednej trzeciej tłuszczu w żywności od bycia strawionym w układzie pokarmowym. Istnieją setki produktów odchudzających dostępnych, ale tylko kilka z nich zostało klinicznie udowodnione jako bezpieczne i skuteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *