Kup Caverject bez recepty

Caverject

  •   Kupuj leki online
  •   Uzyskaj receptę lekarską potwierdzoną przez lekarzy
  •   Zyskaj 24-godzinną dostawę do domu

Co to jest Caverject?

Caverject jest roztworem do wstrzykiwania alprostadylu, cząsteczki tłuszczowej należącej do rodziny prostaglandyn. Jest to środek rozszerzający naczynia krwionośne i rozluźniający mięśnie, stosowany w celu zatrzymania wystarczającej ilości krwi w penisie, aby osiągnąć terminową erekcję. Oznacza to, że nie jest to środek długotrwały, a raczej tymczasowy: należy go stosować zawsze, gdy pożądany jest stosunek seksualny.

Buy Caverject w Polsce bez recepty pozwoli Ci wygenerować całkowicie fizjologiczną (potocznie zwaną automatyczną) erekcję. Innymi słowy, występuje nawet przy braku zewnętrznego bodźca. To właśnie sprawia, że jest ona tak atrakcyjna dla niektórych osób, na przykład tych, które mają problemy z pragnieniem.

Jak to się ma do praktyki?

Są to zastrzyki do samodzielnego podawania, co oznacza, że pacjent sam wstrzykuje je u podstawy penisa (tam gdzie się on zaczyna, w okolicy najbliższej kości łonowej). Pierwsze efekty pojawiają się po 5 minutach, a 20 minut można uznać za maksymalny czas na ocenę podanej dawki.

Wzwód trwa (lub powinien trwać) od 45 do 90 minut po skutecznej dawce, w zależności od cech indywidualnego pacjenta.

Dla kogo jest on odpowiedni?

Caverject różni się od innych rozwiązań w postaci tabletek lub pastylek (Cialis, Levitra, Viagra itp.) tym, że jest często przepisywany osobom, które nie reagują na leki doustne (lub które przestały reagować z taką samą skutecznością).

Jeśli trafiłeś na tę stronę szukając „Dlaczego Caverject nie działa u mnie?” Trafiłeś we właściwe miejsce. Są dwie możliwości: po pierwsze, został wydany nieprawidłowo, lub po drugie, nie jest to odpowiedni lek dla Pana, biorąc pod uwagę wysoki poziom zaburzeń erekcji i powinien Pan rozważyć inne formy terapii, takie jak fale uderzeniowe lub ewentualnie proteza prącia.

Impotencja seksualna może mieć różne przyczyny, od dramatycznego obrazu po prostatektomii, przez przypadek przecieku żylnego, po stan, który powinien być leczony psychoterapią. Przed skorzystaniem z tej recepty należy wcześniej zrobić pewne badania.

W jakich formatach jest ona dostępna? Jaka jest najlepsza dawka dla mnie?

Fiolki do Caverject : Ten format jest tańszy, ale jego produkcja trwa nieco dłużej, ponieważ do połączenia sproszkowanego produktu w fiolce z rozpuszczalnikiem należy użyć dwóch oddzielnych igieł z jednorazowej strzykawki.

Caverject dual chamber dziesięć miligramów / dwadzieścia miligramów Ta droższa wersja posiada jednorazową strzykawkę, która automatycznie miesza dwie substancje chemiczne (aprostadil i rozpuszczalnik), dzięki czemu podawanie jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Mniejsze dawki (5 lub 10 mikrogramów) podaje się mężczyznom, którzy mają problemy z erekcją, ale nigdy nie próbowali tego podejścia. Koncepcja jest prosta: w każdym organizmie należy ocenić najmniejszą ilość substancji potrzebnej do osiągnięcia bezpiecznej, jędrnej i satysfakcjonującej erekcji bez skutków ubocznych.

Pacjenci, którzy próbowali dużych dawek (20-30 mcg) bez powodzenia, prawdopodobnie nie odniosą korzyści z tego leku. Zamiast zwiększać dawkę i ryzykować rozwój priapizmu, który jest bardzo poważnym stanem charakteryzującym się bardzo wydłużoną erekcją, która może uszkodzić same tkanki penisa, osoby te powinny przestać. Naszym zaleceniem jest udanie się na pogotowie, jeśli erekcja trwa dłużej niż 3-4 godziny.

Unikaj samoleczenia i udaj się do profesjonalnej kliniki na dokładne badanie przyczyn impotencji, aby sprawdzić, czy zabiegi takie jak fale uderzeniowe lub operacje takie jak ostateczna proteza prącia pomogą Ci odzyskać zdrowie seksualne.

Jakie są możliwe negatywne skutki zastrzyków na erekcję?

Najważniejszą wadą tego leku przeciw impotencji, według niektórych pacjentów, jest to, że powoduje on u nich nieprzyjemne, a nawet bolesne erekcje. W miejscu nakłucia może powstać niewielki krwiak, być stan zapalny, kłucie, a nawet krwawienie.

Prącie, jądra lub moszna mogą stać się czerwone, obrzęknięte lub bolesne, albo prącie może zasnąć, wytrysk może być utrudniony lub napletek może być napięty. Problemy z oddawaniem moczu lub częstsze oddawanie moczu. Krew może pojawić się w moczu lub na czubku penisa, jeśli Caverject Double Chamber zostanie przypadkowo wstrzyknięty do cewki moczowej (rurki, przez którą sikanie opuszcza penisa).

Jeśli chodzi o przeciwwskazania, czyli rzeczy, które w normalnych warunkach nigdy nie powinny mieć miejsca, to zawroty głowy, ból pleców lub łonowy, ogólne osłabienie, pocenie się, złe samopoczucie lub suchość w ustach są powodem do konsultacji z lekarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *