1Jaki jest koszt formularza?
Wyślij nam opis swojego formularza a my dokonamy wyceny w ciągu 24h. Minimalny koszt zamówienia to 100PLN. Średni koszt to 170PLN netto.
2Jak długo zajmie przygotowanie formularza?
Najszybsze zlecenie zrealizowaliśmy zaledwie w kilka godzin od wyceny, a najdłuższe zajęły nam około 5 dni roboczych. Czas przygotowania formularza zależy głównie od tego jak sprawnie będzie szła komunikacja między Tobą a naszym redaktorem.
3Czy możecie zrobić poprawki w formularzu?
Zrealizowaliśmy setki formularzy i jeszcze nie zdarzyło się tak, że formularz w pierwszej wersji był gotowy do użycia. Zazwyczaj potrzebna była co najmniej jedna runda testów, po której pojawiały się pomysły co mogłoby działać lepiej. Czasami potrzebna jest druga runda testów i zazwyczaj 3 wersja formularza jest tą finalną. Tworzenie kolejnych wersji lub dodawanie nowych pytań podlega osobnej wycenie.
4Co z publikacją ankiety/formularza, czy muszę mieć swoją stronę internetową?
Nie potrzebujesz mieć strony internetowej, wszystko działa na naszym serwerze. Dane i panel administracyjny są dostępne u nas po zarejestrowaniu się i zalogowaniu. Jeśli chcesz opublikować formularz lub ankietę, to możesz zrobić to na 3 sposoby 1. Rozpowszechnić adres formularza przez email lub komunikator 2. Dodać link do formularza na Twojej stronie 3. Osadzić formularz lub ankietę w ramce na Twojej stronie (tzw. iframe)
5Czy możemy pomóc w zrobieniu formularza zgodnego z RODO (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych)?
TAK, nasz serwis jest przygotowany do wymogów RODO. Zajrzyj do naszej polityki bezpieczeństwa. Możesz zawrzeć z nami umowę o powierzenie danych osobowych. Twoje dane są przechowywane w Data Center 2 firmy Beyond. Jest to pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg amerykańskiej instytucji ANSI. Obiekt jest „fault tolerant infrastructure”, czyli w pełni odporny na awarie. Centra danych pomyślnie przeszły też audyt ISO 27001:2013 dotyczący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.Co zrobić, żeby szybko otrzymać wycenę?

Wyślij nam maila na adres info@formularze.eu z listą pytań, które mamy zawrzeć w formularzu lub ankiecie internetowej. Mogą być w formie pliku word.

Aby jeszcze bardziej usprawnić proces wyceny, możesz także przygotować następujące informacje:

  • Decyzja o automatycznych powiadomieniach mailowych. Funkcja, którą klienci kochają, bo oszczędzają bardzo dużo czasu - odpada cały wysiłek komunikacyjny z wypełniającymi na potwierdzanie czy formularz doszedł
  • Informacja o tym czy potrzebne są linki do regulaminów lub zgód prawnych związanych z ochroną danych osobowych
  • Czy standardowy wygląd formularza jest wystarczający (tu można zobaczyć jak wygląda) czy może potrzebna jest dedykowana szata graficzna z logotypem Twojej organizacji?
  • Czy formularz ma pobierać opłaty lub obliczać wynik testu, cenę za usługę, produkt albo generować PDFy?
Logowanie